آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Insomnia: Of Sheep and Man v1.0.1

آیا تا به اکنون سعی کرده اید که هنگام شب گوسفندان خود را بشمارید ؟ آیا گوسفندان شما توسط گرگ ها قربانی می شوند ؟ در حال حاضر حتی خواب گوسفندان می تواند برای شما جالب باشد ! بدون شک تکنولوژی در برخی مواقع می تواند خیلی با ارزش و مفید باشد . تمامی این ها در بازی Insomnia: Of Sheep and Man وجود دارند . گوسفندان را به آرامی لمس نموده و امتیاز کسب کنید . تمام تلاش خود را به کار گرفته و گوسنفدان را در محدوده خودتان نگاه دارید . اجازه ندهید که شبانه گرگ ها آن ها را یواشکی بدزدند . لازم به ذکر است که گیم پلی این بازی فوق العاده جذاب و هیجانی می باشد .

تغییرات نسخه اخیر:

اضافه شدن حالت چرخش خودکار

رفع برخی اشکالات جزئی

اضافه شدن مراحل جدید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود