آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Burst v1.22

آیا شما به دنبال مهارت ها ، چالش ها و امتیازات جدیدی هستید ؟ در بازی Burst  در یک نبرد فانتزی و هیجانی شرکت نموده و با کارفرمایان ظالم مبارزه نمایید . منبع سحر و جادو را پیدا کنید و دشمنان را از بین ببرید . حالت بی پایان را انتخاب کنید و مراحل را به انجام برسانید . پس از اتمام مراحل امتیازت خود را در شبکه های اجتماعی فیسبوک ، تویتر و … ثبت نمایید و با دوستان خود رقابت کنید . لازم به ذکر است که این بازی شامل 26 مرحله هیجانی و منحصر به فرد می باشد .

تغییرات نسخه اخیر:

بهبود جلوه های صوتی بازی

رفع برخی باگ ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود