آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Android Memory Toolbox pro v1.7

با نصب نرم افزار Android Memory Toolbox pro بر روی دیوایس اندرویدی خود می توانید به صورت کامل بر روی گوشی مدیریت نمایید و بر روی آن نظارت داشته باشید . حافظه خود را تقویت کنید و از تسک منیجر موجود در آن برای بستن اپلیکیشن های اضافه و افزایش سرعت گوشی استفاده کنید . لازم به ذکر است که این برنامه از یک ویدجت اختصاصی پشتیبانی نموده که به شما این امکان را می دهد تا به صورت مستقیم بر روی برنامه نظارت داشته باشید . اگر با باز کردن اپلیکیشن ها سرعت گوشی اندرویدیتان پایین می آید ، این برنامه می تواند مشکل شما را حل نماید .

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات جزئی

بهینه سازی برنامه

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • دم همتون گرم برنامه هاتون عالی خودتون هم عالی

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود