آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Interstellar v1.0.2

منظومه شمسی را ایجاد کنید و آن را با سیاره ها ، ماه ، ستاره و قمرها سفارشی سازید . ببینید که چقدر می توانید در فضا به کاوش بپردازید . آیا سوخت شما کافی است ؟ فضاپیمای خود را بسنجید ، آیا این فضاپیما شما را تا پایان سفر همراهی خواهد کرد ؟ تمام تلاش خود را به کار گرفته و از چاله های فضایی عبور نمایید . توضیحات فوق مربوط به بازی Interstellar  می باشند . سیستم تابش خورشید را ایجاد کنید و به هستی جان تازه ای ببخشید . مراقب عبور از چاله های فضایی باشید ، زیرا بعضی از آن ها بسیار خطرناک هستند . و در نهایت لازم به ذکر است که این بازی به صورت کامل با تبلت های اندرویدی سازگاری دارد .

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات جزئی بازی

به روز رسانی مراحل

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود