آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Million Asteroids v1.0.6

Million Asteroids یک بازی سرگرم کننده به سبک پازل سه بعدی است که مغز شما را به شدت درگیر می‌کند. در این بازی شرایط به سرعت تغییر می‌کند و باید شهاب‌سنگ‌ها را نابود کرده و 40 سیاره را از خطر خاموشی نجات دهید. همه چیزی که برای انجام این بازی لازم دارید، فقط یک انگشت است، شهاب‌سنگ‌های همرنگ را در یک ردیف قرار دهید تا منفجر شوند. اگر تعداد زیادی شهاب‌سنگ را نابود کنید، شهاب‌سنگ ویژه‌ای ظاهر می‌شود که قدرت تخریب یک سیاره را دارد! وقتی به اندازه کافی در بازی پیشرفت کردید، دوستانتان با بشقاب پرنده به کمکتان می‌آیند! از ویژگی‌های جالب بازی امکان ضبط و به اشتراک‌گذاری آن با افراد دیگر است.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود