آگهی

امروزه قرآن جز جدایی ناپذیر زندگی ما و خانوادمان شده است. با "قرآن صوتی برهان" در هر زمان و هر مکان این کتاب مقدس همراه ما خواهد بود. گرافیکی بسیار زیبا و جذاب به همراه امکاناتی نظیر کل قرآن کریم، ادعیه و مناجات ها، مداحی ها و مولودی ها، قصه های مذهبی، قبله نما و ذکر شمار

دانلود
آگهی

کودکان ما هوش سرشاری دارند که این هوش و استعداد به کمک اپلیکیشن های کاربردی امروزی بسیار تقویت می شوند. اپلیکیشن "فسقلی" نیز یکی از این برنامه هاست که با محتوا و گرافیک خاص کودکانه خود ساعت ها کودکان شما را بصورت کاملا علمی سرگرم می کند.

دانلود کنید
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال علاوه بر 20 هزار تومان اعتبار هدیه ثبت نام، کارهای خانه‌تان را فقط با چند کلیک به متخصصین مجرب و متعهد کبال بسپارید. کارهایی از قبیل نظافت، نقاشی، کارواش، کاشی و سرامیک، کارهای برقی، کارهای تأسیساتی و ...

دانلود
آگهی

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود. این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

همین الان بازی کن

Crystal Crash Maths v1.0.4

Crystal Crash Maths یک بازی ریاضی سرگرم کننده است که اهداف آموزشی بسیاری را پوشش می‌دهد. این بازی به دقت طراحی شده تا برای ریاضی سنین ۵ تا ۱۱ سال مناسب باشد و شامل بازی‌های زیر است:

جمع کردن با بیش از ۲۰ مرحله

تفریق، با پوشش کامل مطالب درسی

ضرب کردن به همراه جدول ضرب

تقسیم با ۱۶ مرحله متفاوت

خواندن اعداد تا عدد ۱۰ میلیون

پیدا کردن کسر برای یک عدد

تبدیل کسر به اعشار

تبدیل کسر به درصد

ساده کردن کسرها

به توان رساندن، فاکتورگیری، اعداد اول، مربع و مکعب اعداد

گرد کردن اعداد

تشخیص اعداد رومی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید