آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Best Park in the Universe v1.2.1 + data

به بزرگ ترین قاتل تبدیل شده و زامبی ها را برای همیشه بکشید . در مکان های بسیار زیبا و دیدنی به رقابت پرداخته و دشمنان را برای همیشه از بین ببرید . تمامی این ها در بازی Best Park in the Universe وجود دارند . شخصیت مورد نظر خود را انتخاب نموده و سپس مراحل را آغاز نمایید . توجه داشته باشید که در طول مسیر سکه ها و طلاهای متعددی قرار داشته که بایستی آن ها را به دست آورید . از قدرت های یو پی اس موجود در بازی استفاده نمایید و مراحل را تمام کنید . و در نهایت لازم به ذکر است که گرافیک این بازی با کیفیت کاملا سه بعدی عرضه شده است .

ویژگی هی اصلی:

گرافیک بسیار عالی بازی

گیم پلی اعتیاد آور

وجود مراحل متعدد

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود