آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Zombie Run Mania v1.1

آیا شما برای انجام برخی فعالیت ها و اقدامات زامبی ها آماده هستید ؟ شخصیت مورد نظر خود را سفارشی ساخته و مهارت های متعدد را به دست آورید . تمام تلاش و کوشش خود را به کار گرفته و با مخالفان خود مبارزه کنید . توضیحات فوق مربوط به بازی Zombie Run Mania می باشند . سلاح های خود را سفارشی سازید و آن ها را ارتقا دهید . فراموش نکنید که گیم پلی این بازی حتی برای بچه ها هم می تواند فوق العاده جذاب و اعتیاد آور باشد . و در نهایت لازم به ذکر است که گرافیک این بازی به صورت کاملا سه بعدی ارائه شده است .

ویژگی های اصلی:

عرضه گرافیک به صورت کاملا سه بعدی

گیم پلی هیجانی و اعتیاد آور

سفارشی سازی مهارت ها

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود