آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Stickman Sniper Shooting 3D v1.0

Stickman Sniper Shooting 3D یک بازی تک‌تیراندازی جالب است که در آن شما باید قبل از اینکه مرد چوبی فرار کند، او را از پا دربیاورید. زمان در این بازی بسیار مهم است، همچنین نباید گلوله‌ها را هدر بدهید وگرنه آنها را فراری خواهید داد، پس قبل از شلیک کردن، استراتژی مناسب را انتخاب کنید و در موقع مناسب کار را تمام کنید.

ویژگی‌ها:

20 مرحله تک‌تیراندازی چالش‌برانگیز با دید تلسکوپی

گرافیک زیبای سه بعدی از یک شهر که مورد هجوم آدم چوبی‌ها قرار گرفته

کنترل بازی را سفارشی کنید تا تجربه روان‌تری داشته باشید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • درحال حاضر نمیتوانم نظری بدهم

    • مازا فازا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود