آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

ios8 Quantum icon pack theme v2

ios8 Quantum icon pack theme یک مجموعه آیکان اچ‌دی رنگارنگ برای لانچرهای مختلف است که دارای بیش از 1900 آیکان زیبا می‌باشد و به صورت هفتگی به آن‌ها اضافه نیز می‌شود. علاوه بر آن این مجموعه دارای تعدادی تصویر پس زمینه زیبا می‌باشد. این تم دارای برنامه جداگانه نیست و برای اعمال آن باید از طریق لانچری که بر روی دستگاه خود نصب نموده‌اید، اقدام کنید.

لانچرهای پشتیبانی شده:

Nova

Apex

ADW

Inspire

Smart

Atom

Aviate

Solo

S Launcher

Slide

Winterboard

KK Launcher

Mini Launcher

Holo Launcher

Action Launcher Pro

Go Launcher (icons only)

Unicon only Icon

Walpaper design and resolution

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود