آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Cosmophony v1.0.1 + data

Cosmophony یک بازی تیراندازی به همراه موسیقی است که برای آنها که به دنبال تجربه‌ای اصیل و هیجان‌انگیز بر روی موبایل هستند، طراحی و ساخته شده است. در این بازی باید قلب یک الهه سقوط کرده را در یک دنیای در حال نابودی کنترل کنید تا سرنوشتش تحقق پیدا کند. هدف شما پیشروی در یک سری مراحل هیجان‌انگیز است.

ویژگی‌ها:

دارای نرخ فریم ثابت در 60 فریم در ثانیه

طراحی منحصربه‌قرد بر اساس موسیقی

گرافیک اچ‌دی چشمگیر با ویدیوهای پس زمینه توهم‌زا

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود