آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Hang On v1.0

آیا می‌خواهید وقت خود را فقط به استراحت بپردازید و یا چند لغت زبان خارجی یاد بگیرید؟ با استفاده از بازی Hang On می‌توانید هر دو را انجام دهید! این بازی دارای هزار واژه مختلف در هریک از زبان‌های انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، فراتسوی، ایتالیایی، چک و اسلواکی است. در این بازی با استفاده از حدس زدن، واژه‌های زیادی را یاد خواهید گرفت.

ویژگی‌ها:

دارای دو حالت مختلف بازی، تمرین و بقاء

شامل 7 زبان، 17 دسته و 7000 واژه

گرافیک شگفت‌انگیز اچ‌دی و موسیقی جالب

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود