آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Block Star v1.0

در بازی Block Star در نقش آقای چهارگوش در دنیای مربعی بدوید، بپرید و پرواز کنید و تا می‌‌توانید سکه و امتیاز جمع‌آوری کنید. این بازی دارای سبکی کلاسیک و نوستالژیک از پازل سخت است که تنها در حالت داستانی خود، دارای 40 مرحله منحصربه‌فرد می‌باشد. این بازی اعتیادآور را تا تمام نکنید، دست از آن نخواهید کشید.

ویژگی‌ها:

دارای حالت بی‌نهایت، برای سرگرمی بی‌نهایت

تجربه حس دوران کودکی با بازی به سبک آن زمان

فیزیک دیوانه‌وارو کنترل روان و سریع

موسیقی کلاسیک و زیبا

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود