آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Unbounce Xposed Pro v1.1.7

نرم افزار Unbounce Xposed Pro به بررسی میزان مصرف باطری و میزان عمر آن هنگامی که شما خواب هستید می پردازد . با استفاده از تنظیمات ارائه شده مصرف باطری را تا حد قابل توجهی کاهش داده و عمر آن را افزایش دهید . لازم به ذکر است که رابط کاربری این برنامه فوق العاده زیبا و شیک ارائه شده است . از تنظیمان ساده شده برای افزایش طول عمر باطری گوشی اندرویدی خود استفاده نمایید . دقت داشته باشید که این برنامه بدون تبلیغات اضافه ارائه شده است .

تغییرات نسخه اخیر:

حذف کامل تبلیغات اضافه

رفع برخی باگ ها

ارائه با آِکان جدید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود