آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Zombies: Line of Defense – TD v1.3 + data

زامبی های گرسنه در حال حمله به سرزمین شما هستند . پایگاه رزمندگان خود را تشکیل داده و سربازان خود را به صورت کامل ارتقا دهید . تمام توان خود را به کار گرفته و نیروهای زامبی را برای همیشه از بین ببرید . تمامی این ها در بازی Zombies: Line of Defense وجود دارند . از رو به رو شدن با چالش های متنوع و گوناگون نهایت لذت را ببرید . لازم به ذکر است که گرافیک این بازی به صورت کاملا سه بعدی ارائه شده است . به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان این بازی فانتزی و هیجان انگیز را از دست ندهید .

تغییرات نسخه 1.3 :

اضافه شدن 8 زبان

مراحل جدید با چالش های گوناگون

رفع برخی مشکلات جزئی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود