آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Coward Knight v1.0.2

یک شب تاریک و طوفانی بود ! شاهزاده خانم ناگهان توسط دزدان ربوده شده . هیچ کسی در دنیا وجود ندارد که این شاهزاده خانم را پیدا کند . تنها شما هستید که می توانید او را پیدا کنید . تمامی این ها در بازی Coward Knight وجود دارند . این دختر بدشانس به طور فجیع و مشکوکی ربوده شد . شما هستید که می توانید او را نجات داده  وسپس او را به خانه بازگردانید . خودتان را برای یک ماجراجویی سرسخت آماده کنید . لازم به ذکر است که گیم پلی این بازی به صورت معمایی می باشد .

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات جزئی

اضاشه شدن مراحل جدید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود