آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

No One Dies 1.1.6

شما یک مغز ، دوچشم و ده انگشت دارید . برای انجام مراحل No One Dies باید از همه آن ها استفاده نمایید . توانایی هوشی و مغزی خود را با این بازی امتحان نمایید . دقت داشته باشید که گیم پلی این بازی به صورت کاملا نوآورانه و اعتیاد آور می باشد . این بازی با حالت های مختلفی عرضه شده که می توانید یکی از این حالت ها را انتخاب نموده و سپس بازی را آغاز نمایید . و در نهایت لازم به ذکر است که گرافیک این بازی به صورت فانتزی عرضه شده است .

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات جزئی بازی

بهبود گیم پلی بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود