آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Mystery of Mirror of Death2 v1.0.0 + data

Mystery of Mirror of Death2 یک بازی معمایی اسرارآمیز به سبک کلیک و اشاره برای پلت‌فرم اندروید است. در این بازی از صحنه‌های اشیاء پنهان خبری نیست. در نسخه اول، شما مأمور شده‌ بودید تا درباره ناپدید شدن مرموز تامسون اطلاعاتی بدست بیاورید، اکنون در اپیزود دوم بازی باید آینه اسرارآمیز را پیدا کنید، زیرا علت واقعی همه‌چیز همان است.

ویژگی‌ها:

گیم‌پلی چالش‌برانگیز

معماهای درگیر کننده در محیطی دلهره‌آور

گرافیک شگفت‌انگیز

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود