آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

The Mystery of Dragon Isle v1.3.3 + data

در بازی The Mystery of Dragon Isle به جست و جوی آیتم‌ها در دنیای اژدهای بزرگ بپردازید، جزایر دوستان را ملاقات کنید، در جشنواره‌های مختلف شرکت کنید، با دوستانتان به رقابت بپردازید و جایزه کسب کنید! با داشتن ده‌ها مکان شگفت‌انگیز برای اکتشاف و تعداد زیادی آیتم برای جمع‌آوری، حتی برای یک ثانیه هم  از این بازی خسته نخواهید شد. اژدهای بزرگ را آزاد کنید تا به شما سکه بدهد!

ویژگی‌ها:

با دوستانتان بازی کنید

در جشنواره‌های جدید به صورت هفتگی شرکت کنید

در دنیایی وسیع به کاوش بپردازید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود