آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

New Alice’s Mad Tea Party v1.7.0

آلیس و گربه‌اش دینا بهترین دوست‌ برای هم هستند. یک روز که با هم در حال بازی بودند، دینا گم می‌شود. آلیس در حال گشتن به دنبال دینا با گربه‌ای که دوست قدیمی‌اش بود، مواجه می‌شود. آلیس حالا به طریقی خودش را در سرزمین عجایب می‌یابد و متوجه می‌شود که دینا توسط ملکه قلب‌ها ربوده شده است! در New Alice’s Mad Tea Party به آلیس کمک کنید تا با استفاده از راهنمایی‌های گربه یک مهمانی برگزار کرده و بتواند دینا را بازگرداند.

ویژگی‌ها :

دارای شخصیت‌های اصلی داستان آلیس در سرزمین عجایب

باغ خود را با وسابل تزئینی مختلف بیارائید

از درختان شیرینی، شیرینی بچینید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود