آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Front Commando Assault: Strike v1.4

در بازی Front Commando Assault: Strike در نقش یک کماندوی تک‌تیرانداز حرفه‌ی بازی می‌کنید که به شما مأموریت داده شده تا مستقیماً با یک اردوگاه دشمن درگیر شده و آن را پاکسازی کنید. از شما انتظار می‌رود تا این کار را به بهترین نحو انجام داده و به هر قیمتی این مأموریت را با موفقیت به پایان برسانید.

ویژگی‌ها:

محیط بسیار واقع‌گرایانه میدان نبرد به صورت سه بعدی

بازی به سبک تیراندازی اول شخص و تک‌تیرانداز

رابط گرافیکی و کنترل‌های آسان

کنترل کامل بر سلاح و مهمات

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود