آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Furball Rampage: Total Chaos v1.0

در بازی Furball Rampage: Total Chaos به جو کمک کنید تا عشق گم شده‌اش را نجات دهد! نیرویی درون جو نهفته که تنها شما می‌توانید آن را آزاد کنید! در این بازی باید بدوید، از روی موانع مختلف عبور کرده و امتیاز جمع‌آوری کنید. ویژگی متفاوت این بازی حالت کاتا است که با فعال کردن آن، جو به یک غول خطرناک تبدیل می‌شود.

ویژگی‌ها:

از بین 8 قهرمان مختلف مورد دلخواه خود را انتخال کنید

در 8 مرحله متنوع بدوید، بپرید و پیشروی کنید

در حالت کاتا هر چیزی که بر سر راهتان هست را نابود کنید

با دوستانتان بر سر کسب بالاترین امتیاز رقابت کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود