آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Farm FIX Simulator 2014 1.2

Farm FIX Simulator 2014 یک بازی شبیه‌سازی مکانیک تجهیزات کشاورزی در مزرعه است که با استفاده از آن می‌توانید با نحوه کار ماشین‌آلات کشاورزی آشنا شده و روش تعمیر آنها را نیز یاد بگیرید. می‌توانید تراکتور و قطعات آن را تعمیر کنید، تجهیزات را ارتقاء دهید، سفارش بگیرید، قطعات معیوب را تعویض کنید، قطعات یدکی بخرید، مأموریت‌های خاص انجام داده و جایزه بگیرید.

ویژگی‌ها:

دارای حدود 50 قطعه مختلف

بیش از 50 نوع خرابی برای تعمیر

تعداد نامحدود سفارش

به‌روز رسانی‌های مرتب

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود