آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Trigger Happy: Halloween v1.0.2

بازی تیراندازی اکشن Trigger Happy: Halloween بازیکن را به مزارع ترسناک و قبرستان‌های چندش‌آور می‌برد. در این بازی شما به عنوان آخرین بازمانده باید در برابر امواج بی‌پایان انواع زامبی‌ها، اسکلت‌ها و موجودات عجیب و غریب دیگر از خود دفاع کنید، برای این کار می‌توانید از طیف وسیعی از سلاح‌های قابل ارتقاء استفاده کنید.

ویژگی‌ها:

گیم‌پلی ترسناک دفاع برای زنده ماندن

از سلاح‌های ویرانگر مانند مسلسل استفاده کنید

دو مرحله متفاوت پر از سرگرمی و هیجان

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود