آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Fluxo – Icon Pack v1.0.0

Fluxo – Icon Pack یک مجموعه آیکان رنگارنگ، مدرن و زیبا برای لانچرهای مختلف است که با استفاده از آن می‌توانید ظاهری فوق‌العاده به دستگاه اندرویدی خود بدهید. این مجموعه را می‌توانید بر روی لانچرهای Apex، Nova، ADW، Action، Solo، Smart، KK، Go، Lucid، Next، Nine، Aviate، Inspire و TSF Shell استفاده کنید.

ویژگی‌ها:

بیش از 1800 آیکان سفارشی

شامل 18 تصویر پس زمینه زیبا

آیکان‌های اچ‌دی در رزولوشن 192×192

پشتیبانی از Muzei

4 آیکان سفارشی برای فولدرها و 7 داک

دارای ویجت ساعت

پشتیبانی از آیکان تقویم پویا

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود