آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Obslashin’ v1.0

Obslashin’ یک بازی اکشن پر زد و خورد است که در آن باید با امواج بی‌پایان دشمنان مبارزه کنید. در سیاهچاله‌ها غول‌های قدرتمند را از پا دربیاورید، بشکه‌ها را در هم بشکنید و هرچه می‌توانید غارت کنید. سلاح‌های خود را ارتقاء داده و سطح خود را بالا ببرید تا بتوانید بیشتر از هر قهرمان دیگری پیشروی کنید.

ویژگی‌ها:

مبارزات هیجان‌انگیز سریع و راضی کننده

گیم‌پلی بی‌پایان که هرچه به مراحل بعدی بروید، خطرناک‌تر خواهد شد

آیتم‌های مختلف و جادوهای منحصربه‌فرد

قهرمان خود را ارتقاء داده و از طلاهای خود استفاده کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود