آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

FallDown! Deluxe 1.1.0

FallDown! Deluxe نام یک بازی سریع همراه با گیم پلی اعتیاد آور و فانتزی این بار برای سیستم عامل اندروید می باشد . تمام تلاش خود را به کار گرفته و توپ را به بالاتر پرتاب کنید . مواظب باشید ، زیرا نباید به موانع برخورد کنید . در صورت برخرود با هر موانعی شما بازنده بازی خواهید بود . در طول مسیر سکه ها و طلاهای متعددی را جمع آوری نمایید و سپس آن ها را در شبکه های اجتماعی با دوستان به اشتراک بگذارید .  و در پایان لازم به ذکر است که گرافیک این بازی به صورت کاملا سه بعدی طراحی شده است . 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود