آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Whale Trail Frenzy 3.1.0

در بازی Whale Trail Frenzy خود را برای جمع‌آوری حباب‌ها، بالا و پایین پریدن، ارتقاء مهارت‌ها و قابلیت‌ها، در هم شکستن دشمنان، باز کردن قفل لباس‌ها آماده کرده و در راهتان با شخصیت‌های بونکرز ملاقات کنید. این بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب می‌باشد و از انجام آن پشیمان نخواهید شد.

ویژگی‌ها:

گیم‌پلی ساده و بدیهی با استفاده از یک لمس

مهارت‌های خود را طبق سلیقه خود ارتقاء دهید

دارای تعداد بسیاری دستاورد چالش‌برانگیز

با دوستانتان از طریق گوگل پلاس به رقابت بپردازید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود