آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Epic Dragons v1.01

در بازی Epic Dragons اژدهاها تحت حمله قرار گرفته‌اند! به آن‌ها کمک کنید تا از سرزمین خود دفاع کنند. از قابلیت‌های خود استفاده کرده تا شهاب‌سنگ‌های انفجاری و صاعقه‌های قدرتمند بر سر دشمنان پرتاب کنید. در این بازی شما رئیس اژدهاها هستید و باید قدرت آن‌ها را آزاد کنید. با استراتژی مناسب اژدهاها را در مکان مناسب قرار داده و راه دشمنان را مسدود کرده تا بتوانید 3 ستاره مرحله را به‌دست بیاورید.

ویژگی‌ها:

دارای 60 مرحله در 3 دنیای مختلف، سعی کنید در همه آن‌ها سه ستاره را کسب کنید!

9 اژدهای منحصربه‌فرد با قدرت‌های فوق‌العاده

6 مهارت و قابلیت برای نابود کردن دشمنان

دارای قابلیت ساخت مرحله که با استفاده از آن می‌توانید مراحل سفارشی دلخواه ایجاد کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود