آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Lifesum – Calorie Counter 2.3.3

با استفاده از نرم افزار Lifesum – Calorie Counter  می توانید به صورت شاداب زندگی کنید . این برنامه به شما کمک می کند تا مواد غذایی روز مره خود را درست انتخاب کنید و غذاهای مفیدتری را بخورید . اگر شما می خواهید وزن خود را به صورت کامل کنترل نمایید بدون شک این برنامه بهترین انتخاب برایتان خواهد بود . تمرینات خود را پیگری و دنبال کرده و سپس به وزن ایده آل برسید . از کالری غذاها مطلع شده و سپس غذای مناسب بخورید . لازم به ذکر است که رابط کاربری این برنامه فوق العاده سفارشی و زیبا طراحی شده است . 

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات جزئی

اضافه شدن اسم غذاهای جدید

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود