آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Sportstracklive PRO Run & Bike v5.0

Sportstracklive PRO Run & Bike یک برنامه حوزه سلامتی برای اندروید است که با استفاده از آن می‌توانید به صورت زنده تمرینات ورزشی خود را پیگیری کرده و رکوردهای خود را بهتر کنید! این برنامه از سنسورهای مختلف مانند GPS استفاده کرده و در هنگام انجام فعالیت‌های ورزشی، اطلاعات آنها را ذخیره می‌کند.

ویژگی‌ها:

پیگیری زنده و آفلاین همه فعالیت‌ها بر اساس GPS

پیگیری سرعت، فاصله، سرعت ضربان قلب، زمان، اختلاف ارتفاع و چیزهای دیگر

سازگار با انواع سنسورها و ساعت‌های هوشمند

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود