آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Impossible Fight 2 v1.0

قهرمان ما آخرین بازمانده از از این نوع است. او در دنیایی دوردست گم شده و می‌داند که تنها راه بازگشت به خانه مبارزه با هیولاهای مکانیکی است. در بازی Impossible Fight 2 وظیفه شما این است که در مراحل مختلف پیشروی کرده و به مکانی که غول نهایی منتظر شما است برسید. به اشکال مختلف تغییر شکل دهید تا بتوانید دشمنان خود را شکست دهید. قفل 19 قابلیت ویژه را باز کنید تا به شما در مأموریتتان کمک کند. در این بازی 9 مرحله چالش‌برانگیز انتظار شما را می‌کشند. این بازی آسان نیست. شما باید به یک جنگجوی واقعی تبدیل شوید و راه شکست غول آخر را نیز یاد بگیرید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • خوبه و اتیاد آور ولی هیچی Show down نمیشه

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود