آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Dont Step on Crappy 1.1.1

 سرعت عمل و دقت خود را در بازی Dont Step on Crappy اندازه گیری کنید . تمام تلاش و کوشش خود را به کار گرفته و بلوک ها را بر روی چمن سبز دنبال نمایید . به بلوک ها ضربه بزنید و سپس به خط پایان برسید . و در نهایت لازم به ذکر است که انیمیشن های به کار رفته در این بازی به صورت فانتزی ارائه شده اند . اگر طرفدار بازی های مهارتی و رقابتی هستید پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان این بازی جذاب و فانتزی را از دست ندهید . 

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات جزئی

بهینه سازی کامل بازی 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود