آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Little Ear Doctor 1.0.4

چرا واقعا بعضی افراد بدبخت هستند و دیگران را بدبخت می شمارند ؟ شاید آن ها در درون خودشان احساس ناراحتی و ناخوشایندی دارند . اما اکنون چگونه می توانیم گوش مردم را معاینه کنید ؟ تمامی این ها در بازی Little Ear Doctor وجود دارند . تمام تلاش و کوشش خود را به کار گرفته و گوش مریض ها را معاینه کنید . لازم به ذکر است که گیم پلی این بازی به صورت کاملا اعتیاد آور و فانتزی ارائه شده که توصیه می کنیم به هیچ عنوان آن را از دست ندهید . اه های درمان را آغاز کنید . 

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات جزئی

بهینه سازی کامل بازی 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود