آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Past Memories v1.5

Past Memories داستان زنی را روایت می‌کند که باید با رد شدن از مراحل مختلف پیچیده و پر از دشمن، با خاطرات مهم زندگی‌اش مواجه شود. خاطراتی که به صورت نمادین بخش‌هایی از گذشته او هستند و اکنون به سراغش آمده‌اند. این زن قهرمان باید در این دنیاهای کابوس‌وار برای بقای خودش مبارزه کند. باید از دشمنانی که او را تعقیب می‌کنند فرار کرده و از پس تمامی موانع سر راهش بر بیاید. او نمی‌تواند حمله متقابل انجام دهد، تنها کاری که از دستش برمی‌آید، فرار است. اما با استفاده هوشمندانه از تغییر ابعاد، و منابعی که در اختیارش است، می‌تواند هیولاها را عقب نگه داشته تا به سلامت به پایان مرحله برسد.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود