آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Battle Run 2.5.4

به فصل دوم بازی Battle Run خوش آمدید! بازی دوندگی چندنفره که 3 میلیون بازیکن را مجذوب خود کرده بود، اکنون بهتر از قبل شده است! حالا می‌توانید یکی از 15 حیوان دست‌آموز موجود را انتخاب کنید تا به شما کمک کنند! این بازی مثل Mario Kart در یک محیط دوبعدی است که در آن باید از 3 بازیکن دیگر جلو بزنید، اگر هم نمی‌توانید سریع بدوید، از یک اسلحه استفاده کرده تا هرچه جلوی شما قرار دارد را به زیر بکشید!

ویژگی‌ها:

بازی چند نفره به صورت زنده

انواع مختلف سلاح‌های قدرتمند

ظاهر شخصیت خود را سفارشی کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود