آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Hesabeman v1.0

حساب من نام اپلیکیشنی است که برای دسترسی سریع تر کاربران به اطلاعاتی که در سایت Hesabeman.ir قرار دارد طراحی و ارایه گردیده است . اگر به اخبار مالی علاقه مندید و یا می خواهید از آموزش هایی که در این زمینه برای سنین مختلف ارایه می شود بهره مند شوید بی شک بهره گیری از اطلاعات موجود در این برنامه به شما کمک خواهد نمود . افزون بر این آخرین نرخ ارزها ، قیمت خودرو و کالاهای دیجیتال را می توانید در این برنامه مشاهده نمایید .

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • وای عالیه

  • Batashakor

  • واقعا جای اینجور برنامه ها خالی بود

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود