آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Car Breakers v1.0 + data

Car Breakers یک بازی خنده‌دار است که در آن باید هدفگیری کرده و با تصادفات مختلف یک آدمک تست را از خودرو بیرون پرت کنید! قفل ده‌ها آدمک و ماشین را باز کنید و آن‌ها را با یکدیگر ترکیب کرده تا برای انجام مراحل مختلف، ترکیب مناسب را پیدا کنید. سه دنیای مختلف پر از مأموریت‌های متنوع و دیوانه‌وار را کاوش کنید، مانند پرتاب آدمک به دهان یک دایناسور! دقیق باشید و زاویه و سرعت صحیح برای پرتاب را پیدا کنید.

ویژگی‌ها:

محیط بسیار خنده‌دار و سرگرم کننده

آدمک‌های جیغ زن

دارای سه محیط مختلف

هزاران آدمک و ماشین برای باز کردن

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود