آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Cave Coaster v1.0.70

در بازی Cave Coaster Free شما دعوت شده‌اید تا بر روی مسیرهای خطرناک یک معدن متروکه رانندگی کنید. در این بازی باید هرچقدر که می‌توانید سنگ‌های قیمیتی جمع‌آوری کنید، البته این کار آسان نخواهد بود، زیرا همزمان باید از موانع مختلفی که بر سر راهتان پیدا می‌شود نیز عبور کنید. عازم یک ماجراجویی هیجان‌انگیز شده و با سه معدنکار همراه شوید. سوار بر واگن، بر روی ریل‌های سرگرم کننده‌ترین غار دنیا شوید و تا جایی که می‌توانید پیشروی کنید. می‌توانید در جدول امتیازات بر سر بالاترین امتیاز با بازیکنانی از سراسر دنیا و یا با دوستانتان رقابت کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود