آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

High Rocket v1.02

High Rocket یک بازی سرگرم کننده برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که در آن شما هدایت یک سفینه فضایی را بر عهده دارید. سبک این بازی ساده و بی‌پایان است و در آن باید در محیط‌های مختلف فضایی به انجام ماجراجویی پرداخته و سعی کنید از سیارک‌ها دوری کنید. به نظر ساده می‌رسد؟ بله، اما تسلط کافی بر آن به اندازه کافی مشکل است. در فضا سفر کنید، قفل دستاوردهای متنوع را باز کنید و امتیازتان را با بازیکنانی از  سراسر دنیا مقایسه کنید. استادانه بازی کنید تا بتوانید به صدر جدول امتیازات دست پیدا کنید. تا جایی که می‌توانید سریع پرواز کنید!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود