آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Zombies Are Back v1.2

بکشید وگرنه کشته خواهید شد. زامبی‌ها بازگشته‌اند! در بازی Zombies Are Back ماه‌ها پس از اینکه ویروسی خطرناک، به جان مردم جهان افتاد، زامبی‌ها در حال راه رفتن بر روی زمین هستند. یک نظامی شجاع سعی می‌کند که به بازمانگان کمک کرده و از منابع محدودی که باقی مانده محافظت کند.

ویژگی‌ها:

با استفاده از سلاح خود زامبی‌های مختلف با قابلیت‌های گوناگون را از بین ببرید

در حالت داستانی تعداد زیادی مراحل برای انجام وجود دارند

سلاح‌های متنوع برای انتحاب

گرافیک سه بعدی واقع‌گرایانه

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود