آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

BiTS v1.0

BiTS یک بازی هیجان‌انگیز و چالش‌برانگیز در سبک پلتفرمر است که دارای کنترل‌های دقیق و گیم‌پلی اعتیادآور می‌باشد. در این بازی باید در مسیرتان از روی میخ‌ها بپرید، از میان اره‌های پر سر و صدا عبور کنید و از تیرهای مرگبار قرار کنید تا بتوانید صحیح و سالم به مقصد برسید.

ویژگی‌ها:

فاقد دکمه‌های کنترلی بر روی صفحه نمایش

کنترل دقیق

دارای بیش از 80 مرحله متنوع

سعی کنید غول فدرتمند آخر بازی را شکست دهید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • آقا پس اون برچسب اطمینان که گفته بودید چی شد؟
    الآن ما کدوم رو بفهمیم خوبه و کدوم رو بفهمیم بده؟

    • متاسفانه بنا به برخی مسائل فنی فعلا اون برچسب ها زده نمیشه

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود