آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Bush Ambush – The Survival v1.0.1

چند روز می‌توانید با چادر زدن در جنگل دوام بیاورید؟ در بازی Bush Ambush – The Survival با تاریکی شب روبرو شوید و مسیرهای امن را پیدا کنید تا بتوانید به چادر بازگردید، مواظب مارها باشید! این بازی از بازی کلاسیک مین‌روب الهام گرفته، اما دارای فیزیک کاملاً نوآورانه و گرافیک زیبا می‌باشد. نحوه بازی به این صورت است که باید بوته‌ها را لمس کنید تا ناپدید شوند، البته مواظب بوته‌هایی که تکان می‌خوردند نیز باشید!

ویژگی‌ها:

گرافیک ساده‌گرایانه و زیبا

به عنوان جایزه برای چادر خود اقلام تزئینی بگیرید

بازی سرگرم کننده که باعث خستگیتان نمی‌شود

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود