آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Kitten Assassin v1.0.7

Kitten Assassin یک بازی سرگرم کننده تک‌تیراندازی است که در آن گربه‌ها و سگ‌ها در برابر یکدیگر به نبرد پرداخته‌اند. در این بازی شما در نقش یک بچه گربه قاتل بازی می‌کنید، بچه گربه‌ای که به شدت تحت فشار سگ‌های ظالم قرار گرفته و مأموریت شما این است که انتقام گرفته و خانه خود را پس بگیرید. سگ‌ها را یکی یکی از پا درآورید تا بتوانید همقطارانتان را نجات دهید.

ویژگی‌ها:

دارای سلاح‌های مختلف با قابلیت ارتقاء

دارای بیش از 30 محیط منحصربه‌قرد

مهارت‌های تک‌تیراندازی خود را امتحان کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود