آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Dodo Master v2 + data

Dodo Master یک بازی زیبا به سبک پلتفرمر است که دارای گرافیک فوق‌العاده‌ای می‌باشد. در این بازی شما به پرنده دودو که زندانی شده کمک خواهید کرد تا از مکانی مرموز فرار کده و بتواند تخم‌های خود را نجات دهد. در عمیق‌ترین غارها و ترسناک‌ترین سیاه چال‌ها به ماجراجویی بپردازید و موش‌ها، عنکبوت‌های بزرگ و تله‌های مختلف را له کنید.

ویژگی‌ها:

در 80 مرحله منحصربه‌فرد به ماجراجویی بپردازید

دارای کنترل‌های لمسی ساده با قابلیت سفارشی‌سازی

پشتیبانی از دسته‌های بازی

قفل آیتم‌های مختلف را باز کنید

بدون نیاز به ارتباط اینترنتی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود