آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Rocket Crisis: Missile Defense v1.5.3

در بازی Rocket Crisis: Missile Defense بحران موشکی در پیش است و شما نقش فرمانده موشک‌ها را بر عهده دارید و باید از شهرهای مختلف در سراسر دنیا در برابر حملات موشکی سنگین دفاع کنید. در این بازی دفاعی باید آمادگی استفاده از تمامی مهارت‌های خود را داشته باشید. مهاجمین را در آسمان نابود کنید، مراقب انبار موشک خود باشید و سیستم دفاعی خود را ارتقاء دهید.

ویژگی‌ها:

صفحه را لمس کنید تا موشک‌ها شلیک شوند

بمب اتمی بدست بیاورید و با آن‌ها آسمان را پاکسازی کنید

از غنائم خود استفاده کرده و سیستم دفاع موشکی خود را ارتقاء دهید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود