آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Necklace of Skulls – Gamebook v2.1 + data

عازم مأموریتی خطرناک و هیجان‌انگیز به دورترین نقاط تمدن مایا شوید و اسطوره خود را بسازید! بازی فوق‌العاده Necklace of Skulls – Gamebook کتاب داستانی تعاملی است که در آن با ارواح و خدایان روبرو خواهید شد، با شیاطین زیرک بر سر زندگی خود معامله کنید و در میان زنده و مرده به دنبال دوست و دشمن برای خود باشید.

ویژگی‌ها:

در نقش یک جنگجو، زن شکارچی، سالک و یا عفریته بازی کنید

قابلیت ذخیره بازی در دفعات مختلف

سیستم مبارزه نوآورانه که در هیچ کتاب دیجیتالی ندیده‌اید

همه اقدامات بر اساس مهارت‌ها و تصمیمات شما انجام می‌گیرد

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • سلام دوست عزیز ، بعد از اینکه کاراکتر رو انتخاب میکنم و اسمم رو برای سیو مینویسم و پلی رو میزنم از بازی بیرون میاد.
    همه چیز رو هم درست انجام دادم و دیتا رو دقیقا توی obb پیست کردم و حجم فایل هم درسته.

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود