آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Lucky AppManager v1.10.0

نرم افزار Lucky AppManager طراحی شده است تا قابلیت های قانونی را که در نرم افزار Lucy Patcher وجود دارد برایتان به ارمغان آورد . با بهره گیری از این برنامه می توانید از اپلیکیشن ها پشتیبان تهیه کرده و سپس آن ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید . برنامه های خود را از مموری کارت نصب کنید و سپس از آن ها پشتیبان تهیه کنید و سپس آن ها را برای دوستان خود ارسال نمایید . از قابلیت اصلی این برنامه می توان به امکان انتقال برنامه ها از حافظه داخلی به مموری کارت نیز اشاره داشت .  لازم به ذکر است که برای استفاده از تمامی امکانات برنامه می بایست از سطح دسترسی روت برخوردار باشید ؛ با این وجود امکان بهره مندی از بخشی از امکانات برای کاربران بدون دسترسی روت نیز وجود دارد .

ویژگی های اصلی:

انتقال برنامه ها از حافظه داخلی به مموری کارت

رابط کاربری ساده و در عین حال زیبا و شیک

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود