آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

The Blocks Cometh v1.7

دنیا در حال نابودی است. تا جایی که می‌توانید به بلاکمن و دوستانش کمک کنید تا بیشتر زنده بمانند. در بازی The Blocks Cometh باید بپرید، بدوید، تیراندازی کنید و به بالا صعود کنید و بالاترین امتیاز را بدست بیاورید. این بازی به سبک بالا رفتن بی‌پایان است و در آن باید از جعبه‌هایی که پیوسته به پایین می‌افتند بالا بروید. این بازی دارای موسیقی زمینه اصلی می‌باشد و گرافیک آن پیکسلی است و به سبک بازی‌های کلاسیک طراحی شده. این بازی در سال 2011 نامزد جایزه بهترین بازی IMGA شده بود. مواظب باشید زیرا گیم‌پلی این بازی بسیار اعتیادآور می‌باشد.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود