آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

DaMusicPlayer Pro v1.0

DaMusicPlayer Pro یک برنامه ساده برای لذت بردن از موسیقی بر روی انواع گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است. رابط کاربری این برنامه طوری طراحی شده تا بدون اینکه نیاز باشد با پیچیدگی‌های بی‌مورد سر و کار داشته باشید، بتوانید به سرعت به بخش مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. این برنامه دارای یک اکولایزر پیشرفته و ویژگی‌های دیگر است که با استفاده از آن‌ها می‌توانید تجربه گوشی دادن به موسیقی را ارتقاء دهید. این برنامه بسیار سریع است و منابع با ارزش دستگاه اندرویدی شما را مصرف نمی‌کند. می‌توانید از ابزارک موجود در آن نیز برای کنترل سریع موسیقی استفاده کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود